SDN програмно визначені мережі

SDN програмно визначені мережі

ПРОГРАМНО-ВИЗНАЧЕНІ МЕРЕЖІ (SDN)

Сучасним компаніям доводиться стикатися із щораз більш складними викликами. Обсяги даних ростуть, впроваджуються хмарні сервіси, кількість підключених пристроїв збільшується. Користувачі стають мобільними: використовують власні пристрої на робочих місцях (BYOD) і хочуть отримувати доступ до потрібних додатків з будь-якої точки. При цьому ІТ-командам як і раніше необхідно забезпечувати безперебійну роботу, безпеку та дотримання політик.

При традиційному підході до створення мереж адміністрування ускладнюється, підтримання продуктивності корпоративних сервісів потребуватиме значних витрат коштів і часу ІТ-фахівців:

95% необхідних змін в мережах вносяться вручну

75% витрат пов’язані з діагностикою та пошуком проблем

в 70% випадків порушення правил або політик відбуваються через людський фактор

Принципи створення архітектури SDN

Технологія програмно-визначених мереж (Software-Defined Networking) дасть можливість мінімізувати ручні настройки, значно спростити адміністрування і знизити експлуатаційні витрати. Рішення забезпечує просте і ефективне управління мережею будь-якої складності з єдиного центру в автоматичному режимі.

SDN передбачає поділ рівнів передачі даних і управління, віртуалізацію фізичних мережевих ресурсів. Для централізованого управління всією мережею за допомогою додатків використовується контролер. Така архітектура мережі забезпечує компаніям необхідну гнучкість, надійність і безпеку, а також можливість швидко адаптуватися до мінливих цілей і завдань бізнесу, впроваджувати нові клієнтські сервіси.

Залежно від особливостей застосування, можна виділити програмно-визначені мережі для кампусів, ЦОДів і для створення територіально-розподілених мереж.

Переваги SDN

Централізований контроль. Інтелектуальне управління мережевими ресурсами забезпечує повну видимість, спрощує контроль та адміністрування, автоматизацію розподілу трафіку, застосування політик і надання доступу.

Просте розгортання та масштабування на будь-якому етапі реалізації проекту. Рішення може застосовуватися при створенні нової інфраструктури або інтегрується у наявну.

Підвищення ефективності використання мережевих ресурсів, зниження витрат на експлуатацію мережі.

Зменшення TTM. Прискорений запуск нових продуктів для підвищення лояльності клієнтів.

Зацікавило рішення?

Інженери Winncom Technologies реалізують рішення на основі технології SDN для проектів будь-якої складності. Ми проаналізуємо наявну інфраструктуру і розробимо систему, яка оптимально підходить для вирішення конкретних завдань вашої компанії.

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги