ПО для резервного копіювання

ПО для резервного копіювання

Резервне копіювання - ваша корпоративна інформація під надійним захистом

Раптова втрата важливих даних може привести до серйозних проблем у бізнесу і організацій. Кібератаки, необережність користувачів або збої в роботі ІТ-систем стають серйозною загрозою діяльності компанії, якщо не забезпечити продумане резервне копіювання або бекап. Така послуга дасть можливість надійно і швидко відновити необхідну інформацію: дані клієнтів, бізнес-документацію, звітність, власні розробки та інші дані. Інженери Winncom Technologies забезпечать підготовку та впровадження відповідної зручної системи резервного копіювання.

NAKIVO Backup & Replication

Основний продукт компанії - рішення NAKIVO Backup & Replication. Це програмний продукт, який виконує резервне копіювання і реплікацію віртуальних машин (VMware, Hyper-V і Amazon EC2) великих компаній. Backup & Replication збирає всі дані віртуальних машин, забезпечуючи цілісність додатків і баз даних, таких як MS Exchange, Active Directory, SQL, SharePoint та інших. Сервіс копіює в резервне сховище тільки зміни. Використовує технології Changed block traсking.

Flash VM Boot забезпечує швидке завантаження віртуальних машин VMware просто з резервних копій без очікування повного відновлення.

NAKIVO Backup & Replication зберігає до 30 контрольних точок відновлення для кожної репліки, тому якщо вихідна ВМ була відреплікована після збою, можна повернутися до останньої працездатної копії.

COMMVAULT DATA PROTECTION

COMMVAULT DATA PROTECTION

Commvault Data Protection - комплекти готових рішень для резервного копіювання та відновлення даних будь-яких файлових серверів, додатків і баз даних під управлінням різних операційних систем, а також захисту NAS пристроїв, за необхідності – з можливістю використання апаратних знімків і реплікації даних.

Захист файлових систем

Резервне копіювання образу всієї системи або окремих файлів під управлінням Windows, Linux, Unix, OSX платформ. Захист файлової системи, включаючи відновлення стану системи, UNC-шляху, точки монтування. Підтримка технології створення моментальних знімків на блочному рівні і файлового резервного копіювання.

Захист додатку і баз даних

Резервне копіювання і гранулярне відновлення різних додатків і баз даних: Microsoft (Exchange, SQL, Active Directory & SharePoint), Linux, Oracle, і SAP.

PostgreSQL

Захист і відновлення всього PostgreSQL сервера, окремих баз даних, таблиць, транзакції на заданий момент часу. Виконання резервного копіювання на основі дампів дозволяє вибрати окремі таблиці зі списку таблиць бази даних у вигляді дерева у вікні перегляду і відновити їх в старе або нове місце розташування

Резервне копіювання NAS

Пряме резервне копіювання файлів NAS сховищ за NDMP моделлю на резервний пристрій зберігання. Створення інкрементних або диференціальних резервних копій. Підтримка повного і вибіркового відновлення даних.

Дедуплікація даних

Блокова дедуплікація з можливістю зміни розміру блоку. Різні режими паралельної і розподіленої дедуплікаціі, що виконуються на окремому сервері (сервер дедуплікації) або клієнтському пристрої.

Індексування та пошук даних

Повнотекстове індексування і пошук даних в резервних копіях і архіві. Пошук по контенту, метаданих, всередині окремих файлів і вкладень. Контроль витоків інформації.

Резервне копіювання в хмару

25 інтегрованих в Simpana провайдерів надають послуги зі зберігання резервної копії даних в хмарі. Можливість резервного копіювання віртуальних машин знаходяться в хмарі (AZURE або AMAZONE).

Шифрування даних

Конфіденційність даних за рахунок підтримки програмного і апаратного шифрування даних для передачі і зберігання даних у незахищених мережах. Гнучкі схеми управління ключами шифрування даних, власний сервер управління ключами.

Veeam Software

Veeam Software - лідер у сфері резервного копіювання та відновлення даних у віртуальному середовищі. Рішення компанії використовують для захисту понад чотири мільйони віртуальних машин у всьому світі. Ці рішення добре себе зарекомендували в різних інфраструктурах - в тому числі і в середовищах на основі серверної платформи Cisco UCS, оптимізованої для віртуальних додатків.

Можливості


 • Управління захистом додатків віртуального, фізичного та хмарного середовища з єдиної консолі
 • Швидке відновлення і пошук eDiscovery об'єктів Microsoft Exchange, SharePoint і Active Directory
 • Відновлення баз даних Oracle і SQL Server на рівні транзакцій
 • Низькі показники RPO і збільшення швидкості резервного копіювання до 50 разів завдяки використанню апаратних знімків СЗД провідних світових виробників
 • Післяаварійне відновлення в хмару і швидке, надійне хмарне резервне копіювання за допомогою Veeam Cloud Connect і за допомогою постачальника послуг
 • Автоматична перевірка можливості відновлення даних з кожної резервної копії та репліки
 • Вбудована WAN-акселерація для перенесення резервних копій і реплік на віддалений майданчик до 50 разів швидше, ніж при стандартному копіюванні файлів
 • Масштабований репозиторій, режим передачі даних Direct Storage Access і вбудовані можливості дедуплікаціі і стиснення
 • Післяаварійне відновлення з перемиканням на резервний майданчик в один клік і зворотним перемиканням - практично без припинення роботи бізнесу

Резервне копіювання даних — навіщо це потрібно

Якщо критично важлива інформація стає повністю або частково недоступною, під загрозою опиняється постійність бізнесу. І чим довше триває застій, тим більші фінансові збитки несе ваше підприємство: клієнти, які не готові очікувати відновлення, звертаються до інших постачальників, страждає репутація бренду.

Проблему легко вирішити проактивно. Складно гарантувати 100% відмовостійкість ІТ-інфраструктури зберігання даних і програмного забезпечення, виключити можливість проникнення шкідливих програм або людський фактор. Продумана автоматизована система створення та зберігання резервних копій дасть можливість мінімізувати ризики при втраті інформації з будь-якої причини: від окремого файлу і додатка до серверів або віртуальних машин.

Для яких систем налаштовують бекапи

 • Бази даних.
 • Файлові сервери і файлові системи
 • Системи зберігання даних.
 • Поштові сервери.
 • Дані конфігураційних файлів.
 • Віртуальні машини.
 • ІТ-інфраструктура.

Переваги автоматизованого резервного копіювання

Надійний захист даних компанії і забезпечення безперервності бізнес-процесів навіть у разі непередбачених збоїв, вірусних атак або помилок персоналу.

Можливість швидкого відновлення критично важливої інформації навіть при виникненні неполадок в ІТ-інфраструктурі вашої компанії – дані зберігаються на сторонніх серверах.

Економія бюджетів. Вашим співробітникам не доведеться витрачати час на створення резервних копій вручну, а компанії не потрібно буде закуповувати обладнання і ПЗ для створення інфраструктури для резервного копіювання.

Клієнтська підтримка співробітників Winncom Technologies.

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги