Віртуалізація ЦОД

Технології віртуалізації дозволяють підвищити ефективність створеної IT-інфраструктури і забезпечити високу ступінь захисту процесів і даних. Інженери компанії Winncom Technologies проектують і впроваджують повний комплекс послуг із віртуалізації систем зберігання інформації, мереж, обчислювальних потужностей на основі детального аналізу кожної заявки.

VMware

VMware - найбільший розробник програмного забезпечення для віртуалізації, яке забезпечує роботу, адміністрування, підключення і безпеку додатків у різних хмарах і на різних пристроях в єдиному експлуатаційному середовищі.

vSphere with Operations Management vSphere NSX vSAN Site Recovery Manager vCloud Suite vRealize Suite vRealize Network Insight

Veeam

Veeam Software - лідер в галузі резервного копіювання та відновлення даних у віртуальному середовищі. Рішення компанії використовуються для захисту понад чотирьох мільйонів віртуальних машин по всьому світу. Ці рішення добре себе зарекомендували в різних інфраструктурах - в тому числі і в середовищах на основі серверної платформи Cisco UCS, оптимізованої для віртуальних додатків.

Можливості


  • Управління захистом додатків віртуального, фізичного та хмарного середовища з єдиної консолі
  • Швидке відновлення і пошук eDiscovery об'єктів Microsoft Exchange, SharePoint і Active Directory
  • Відновлення баз даних Oracle і SQL Server на рівні транзакцій
  • Низькі показники RPO і збільшення швидкості резервного копіювання до 50 разів завдяки використанню апаратних знімків СЗД провідних світових виробників 
  • Післяаварійне відновлення в хмару і швидке, надійне хмарне резервне копіювання за допомогою Veeam Cloud Connect і за допомогою постачальника послуг
  • Автоматична перевірка можливості відновлення даних з кожної резервної копії та репліки
  • Вбудована WAN-акселерація для перенесення резервних копій і реплік на віддалений майданчик до 50 разів швидше, ніж при стандартному копіюванні файлів
  • Масштабований репозиторій, режим передачі даних Direct Storage Access і вбудовані можливості дедуплікаціі і стиснення
  • Післяаварійне відновлення з перемиканням на резервний майданчик в один клік і зворотним перемиканням - практично без припинення роботи бізнесу

Veeam Backup & Replication Veeam ONE Veeam Availability Suite Veeam Agent для Microsoft Windows Veeam Agent для Linux Veeam Availability for AWS Veeam Backup для Microsoft Office 365

Nakivo

Основний продукт компанії - рішення NAKIVO Backup & Replication. Це програмний продукт, який виконує резервне копіювання і реплікацію віртуальних машин (VMware, Hyper-V і Amazon EC2) великих компаній. Backup & Replication збирає всі дані віртуальних машин, забезпечуючи цілісність додатків і баз даних, таких як MS Exchange, Active Directory, SQL, SharePoint та інших. Сервіс копіює в резервне сховище тільки зміни. Використовує технології Changed block traсking.

Flash VM Boot забезпечує швидке завантаження віртуальних машин VMware просто з резервних копій без очікування повного відновлення.

NAKIVO Backup & Replication зберігає до 30 контрольних точок відновлення для кожної репліки, тож, якщо вихідна ВМ була відреплікована після збою, можна повернутися до останньої працездатної копії.

Nakivo BR

Commvault

COMMVAULT DATA PROTECTION

Commvault Data Protection - комплекти готових рішень для резервного копіювання та відновлення даних будь-яких файлових серверів, додатків і баз даних під управлінням різних операційних систем, а також захисту NAS пристроїв, за необхідності – з можливістю використання апаратних знімків і реплікації даних.

Захист файлових систем

Резервне копіювання образу всієї системи або окремих файлів під управлінням Windows, Linux, Unix, OSX платформ. Захист файлової системи, включаючи відновлення стану системи, UNC-шляху, точки монтування. Підтримка технології створення моментальних знімків на блочному рівні і файлового резервного копіювання.

Захист додатків та баз даних

Резервне копіювання і гранулярне відновлення різних додатків і баз даних: Microsoft (Exchange, SQL, Active Directory & SharePoint), Linux, Oracle, і SAP.

PostgreSQL

Захист і відновлення всього PostgreSQL сервера, окремих баз даних, таблиць, транзакції на заданий момент часу. Виконання резервного копіювання на основі дампів дозволяє вибрати окремі таблиці зі списку таблиць бази даних у вигляді дерева у вікні перегляду і відновити їх в старе або нове місце розташування

Резервне копіювання NAS

Пряме резервне копіювання файлів NAS сховищ за NDMP моделлю на резервний пристрій зберігання. Створення інкрементних або диференціальних резервних копій. Підтримка повного і вибіркового відновлення даних.

Управління миттєвими знімками (SnapShots)

Управління життєвим циклом миттєвих знімків (Snapshots) систем, додатків і віртуальних машин за допомогою інтегрованої технології IntelliSnap. Широка підтримка апаратних знімків різних виробників систем зберігання даних, єдина консоль управління, пошук та вибіркове відновлення даних.

Дедуплікація даних

Блокова дедуплікація з можливістю зміни розміру блоку. Різні режими паралельної і розподіленої дедуплікаціі, що виконуються на окремому сервері (сервер дедуплікації) або клієнтському пристрої.

Індексування та пошук даних

Повнотекстове індексування і пошук даних в резервних копіях і архіві. Пошук по контенту, метаданих, всередині окремих файлів і вкладень. Контроль витоків інформації.

Резервне копіювання в хмару

25 інтегрованих в Simpana провайдерів надають послуги зі зберігання резервної копії даних в хмарі. Можливість резервного копіювання віртуальних машин знаходяться в хмарі (AZURE або AMAZONE).

Аварійне відновлення

Аварійне відновлення (Disaster Recovery) для забезпечення безперервної роботи систем і додатків за рахунок підтримки різних сценаріїв реплікації даних.

Шифрування даних

Конфіденційність даних за рахунок підтримки програмного і апаратного шифрування даних для передачі і зберігання даних у незахищених мережах. Гнучкі схеми управління ключами шифрування даних, власний сервер управління ключами.

Архітектура Commvault

Архітектура Commvault складається з трьох логічно пов'язаних програмних компонентів, які відповідають за захист, переміщення, зберігання та управління даними: один CommServe, один або кілька медіаагентів (MediaAgent) і клієнти (Agent).

Які задачі вирішує віртуалізація

В основі віртуальних ЦОД лежать комплекси хмарних технологій і ресурсів. Грамотно спроектована система забезпечує бізнесу та організаціям:

Надійне зберігання інформації. Розміщення в хмарних сховищах дані не схильні до ризиків через вихід з ладу фізичного обладнання користувачів. Крім того, значно спрощується відновлення потрібних файлів

Оптимальну гнучкість і масштабованість. Зміни конфігурації віртуальних ЦОД під нові потреби компанії проводяться легко і швидко

Енергозбереження та економічність. Експлуатаційні витрати на підтримку віртуальної інфраструктури значно нижчі, ніж бюджети, яких вимагає обслуговування власних центрів

 

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги