Контакт - центри

Контакт - центри

Стандарти якісного сервісу та ефективної роботи з клієнтами чи абонентами вимагають створення контакт-центрів. Метою таких центрів може стати обробка заявок замовників, обслуговування користувачів послуг компанії, що діють, прийом інформації про поломки або несправності, створення «гарячих ліній».

Cisco Unified Contact Center

Рішення Cisco Unified Contact Center забезпечує інтелектуальну маршрутизацію контактів, обробку дзвінків та багатоканальне керування контактами по IP-інфраструктурі.

Cisco Unified Contact Center Enterprise Cisco Unified Contact Center Express

ZOOM Call Recording

Контакт-центр для сучасної компанії є невід'ємною і важливою точкою контакту з клієнтом. Кожен телефонна розмова містить важливу інформацію, яку надалі потрібно обробити і проаналізувати.


ZOOM Call Recording є надійним, масштабованим і простим у використанні рішенням, яке подбає про дотримання зобов'язань і відповідатиме вашим сервісним вимогам. Завдяки модульній архітектурі Call Recording підходить для вашого малого або більшого бізнесу, на локальному або світовому рівні.


Як забезпечити лояльність клієнтів компанії і збільшити прибуток?

Допоможе ZOOM! Рішення дозволяє збирати і оптимізувати досвід ваших клієнтів, підтримувати відповідність нормативним вимогам і оптимізувати роботу контакт-центру. Забезпечує підтримку традиційних і хмарних платформ, а також форматів уніфікованих комунікацій.

 • ГЕОГРАФІЧНИЙ РОЗПОДІЛ Незалежно від географічної розподілу ваших офісів записи всіх дзвінків можна зібрати на одному центральному сервері. Тобто ваша система може бути повністю централізована, керована і синхронізована.
 • БЕЗПЕКА Шифрування захистить дані дзвінків від несанкціонованого доступу. Використовуйте дані аудиту, функцію автоматичної паузи і відновлення для запису тільки того, що вам дозволено.
 • ВІДМОВОСТІЙКІСТЬ Забезпечення 100% надійності в критичних умовах. За допомогою використання резервного сервера ви маєте впевненість у тому, що жоден дзвінок не буде втрачено.
 • ІНТЕГРАЦІЯ Отримайте різноманітні зовнішні дані щодо розмов завдяки глибокій інтеграції з платформами контакт-центрів, наприклад Cisco UCCE, UCCX і Avaya.
 • MEDIA LIFECYCLE MANAGEMENT Виберіть зручну для вас політику зберігання дзвінків і зовнішніх даних для оптимізації доступного системного простору.
 • ZOOM Call Recording Допомагає підтримувати нормативні вимоги, які відповідають GDPR, PCI DSS, FDCPA, Sarbanes-Oxley (SOX), HIPPA, Правилам продажу на ринку телемаркетингу (TSR) і Закону про цінні папери.

Smiddle


 • Smiddle Smart Callback - модуль, який дозволяє автоматично маршрутизувати дзвінок абонента на внутрішній номер співробітника, який до цього йому дзвонив. Таким чином, кожен дзвінок клієнта відразу надійде саме тому співробітникові компанії, якій він адресований
 • Рішення Smiddle Smart Connect (SC) призначене для автоматичної аутентифікації співробітника на робочому місці і надання йому прав доступу до мережевих ресурсів в залежності від його профілю. Функціонал цього програмного рішення дозволяє використовувати різні відомі способи авторизації для швидкої реєстрації співробітника в системі
 • Smiddle Smart SIP Proxy - програмний продукт, призначений для заміни вихідного номера телефону іншими номерами з легко модифікованого списку телефонів. Змінні номери телефонів обмежують можливість абонентів блокувати/відхиляти дзвінки компанії, або додавати їх у чорний список. Всі номери, на які здійснюється підміна, повинні бути у власності Вашої компанії
 • Smiddle Smart Label - програмний продукт, який дозволяє в Cisco телефонії автоматично відображати ім'я абонента на телефонному апараті при вхідному дзвінку із використанням персонального електронного телефонного довідника співробітника. Це значно підвищує зручність його ідентифікації
 • Smiddle Recording - програмний продукт, розроблений з урахуванням потреб бізнесу і проблем, з якими стикається бізнес в контакт-центрі. Це комплексна, надійна, сучасна система для запису, прослуховування дзвінків, управління записами, архівування та отримання статистики розмов
 • Smiddle Quality of Service - система, що дозволяє всебічно контролювати й оцінювати роботу операторів, і формує звіти, які дають повне уявлення про роботу кожного оператора і про якість обслуговування в контакт-центрі за певними критеріями
 • Smiddle Messenger Connector - модуль, який дозволяє не тільки використовувати месенджери для взаємодії клієнтів з компанією, а й дає змогу працювати з усіма мессенджерами одночасно із єдиного користувальницького інтерфейсу
 • Програмний продукт Smiddle Vocalizer працює в складі IVR і призначений для озвучування абоненту інформації, за якою він звертається в контакт-центр

Грамотно організований контакт-центр допоможе:

підвищити ефективність персоналу;

автоматизувати передачу в роботу і контроль за виконанням клієнтських заявок;

створювати і забезпечувати зручний доступ до записів переговорів;

консультації щодо використання і налаштування рішення, сервісне обслуговування готового контакт-центру.

Принципи розробки та впровадження відповідного рішення

Інженери Winncom Technologies спроектують контакт-центр на основі відповідної технології і з урахуванням особливостей вже встановлених в компанії ПО і устаткування. Готові системи забезпечать:

зручну роботу необхідної кількості співробітників;

обробку потрібної кількості вхідних викликів за одиницю часу;

реалізацію на базі однієї платформи обраних засобів спілкування: телефонія, електронна пошта, чати, месенджери або смс;

інтеграцію з вашої CRM-системою або робочим середовищем;

консультації щодо використання і налаштування рішення, сервісне обслуговування готового кол-центру.

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги