Гіперконвергентна інфраструктура

Гіперконвергентна інфраструктура

Гіперконвергентна інфраструктура

Гіперконвергентна інфраструктура (HCI) – це єдина система, яка об’єднує обчислювальні, мережеві ресурси і ресурси зберігання. Таким чином, це оптимізоване рішення на базі ПО і серверів замінює спеціалізоване обладнання. Гіперконвергентна інфраструктура дає можливість спростити середу ЦОД і поліпшити його масштабованість.

Cisco HyperFlex

Система Cisco HyperFlex надає готове гіперконвергентне рішення, що об'єднує програмно-визначну мережу і обчислення з платформою даних Cisco HX нового покоління. В основі цієї системи - платформа Cisco UCS. Cisco HyperFlex робить робочі процеси ефективнішими і підвищує адаптивність вашого ЦОД, розкриваючи потенціал гіперконвергентної інфраструктури.

Гнучкість

Повністю налаштоване комплексне рішення для впровадження цифрових технологій у вашій компанії. Рішення поєднує програмно-визначні обчислення з системою Cisco UCS®. Це стосується процесорів Intel® Xeon®, програмно-визначених систем зберігання даних і платформи Cisco HyperFlex HX™, програмного забезпечення, програмно-визначених мереж і уніфікованої фабрики комутації Cisco®. Крім того, здійснюється інтеграція в архітектуру Cisco (Cisco ACI™), орієнтовану на додатки.

Ефективність

Оптимальна інфраструктура для ваших даних і повна відповідність її можливостей потребам ваших додатків. Ви можете почати з малого і легко масштабувати систему відповідно до зростання потреб.

Вибирайте найкраще співвідношення ресурсів ЦП і дискового простору для ваших додатків. Розширте коло використовуваних додатків і робочих моделей.

Тестування продуктивності

Dell EMC VxRail

Dell EMC VxRail™ - ексклюзивний пристрій гіперконвергентної інфраструктури від Dell EMC і VMware, яке надає найпростіший і швидкий спосіб розширення середовища VMware. Працює на базі програмного забезпечення VMware vSANTM і управляється через звичний для користувачів VMware інтерфейс vCenter. Прозора інтеграція з інструментами VMware дозволяє замовникам використовувати і розширювати наявний спектр ІТ-інструментів і процесів.

Пристрій Dell EMC VxRail - це розподілена система, яка складається зі звичайних модульних будівельних блоків і лінійно масштабується з 3 до 64 вузлів в кластері. Це економічне гіперконвергентне рішення забезпечує повну функціональність мережі зберігання даних (SAN) і має безліч конфігурацій - з різним набором обчислювальних і мережних ресурсів, ОЗУ, дискової ємності і графічних процесорів - для широкого спектру додатків і робочих навантажень.

Пристрої Dell EMC VxRail оснащені новими процесорами Intel® Xeon® Scalable і працюють на базі провідного в галузі ПЗ VMware vSAN і vSphere. Ви можете почати з системи малого розміру, а потім легко масштабувати ємність і продуктивність без переривання роботи. Масштабування з додаванням по одному вузлу за раз і збільшення ємності зберігання дозволяють розширювати середу за необхідності з передбачуваними витратами. Пристрої VxRail створені на базі серверів PowerEdge 14-го покоління - основи сучасного ЦОД. Вони ефективно справляються з критично важливими робочими навантаженнями і пропонують більше варіантів конфігурації процесорів, сховищ на флеш-накопичувачах і мережевих підключень, ніж пристрої попереднього покоління. Досягнуто надзвичайно високу продуктивність - дворазове поліпшення часу відгуку і показника IOPS.

Пристрій Dell EMC VxRail безкоштовно оснащується всіма критично важливими сервісами управління даними. У нього вже вбудовані технології захисту даних, у тому числі Dell EMC RecoverPoint for VMs і VMware vSphere Data Protection. Для великих середовищ, яким необхідний комплексний захист даних, в пристрій можна додати Data Protection Suite for VMware і Data Domain Virtual Edition (DD VE).

Устаткування і ПО пристрою Dell EMC VxRail обслуговує єдина служба підтримки світового класу. Користувачам пропонується віддалена технічна підтримка Dell EMC Secure Remote Support, зокрема функція «дзвінок додому» і профілактичне двостороннє віддалене підключення для спостереження, діагностики та виправлення неполадок, що гарантує максимальний рівень доступності

Dell EMC VxFle

Інтегровані системи Dell EMC VxFlex забезпечують максимальний рівень масштабованості і оперативності бізнесу, дозволяючи компаніям почати з системи малого розміру, а потім гнучко і інкрементно нарощувати ресурси. Системи VxFlex на базі провідних в галузі серверів PowerEdge1 підтримують середовища з кількома гіпервізорами і без встановленого ПЗ, дворівневу або гіперконвергентную інфраструктуру, окремі системи зберігання, високопродуктивні додатки і бази даних.

Оперативність.

Завдяки швидкому розгортанню інтегрованих систем VxFlex окупність прискорюється в 6 разів. Крім того, гіперконвергенті системи дозволяють запобігти появі ізольованих додатків та операцій і швидко реагувати на мінливі бізнес-вимоги.

Гнучкість

Системи VxFlex дозволяють проектувати і впроваджувати програмно-визначні центри обробки даних відповідно до вимог додатків, бюджетів і темпів зростання бізнесу. Ви можете додавати модулі поступово і нарощувати обчислювальні ресурси і ресурси зберігання лінійно або незалежно, згідно з вимогами бізнесу.

Простота.

VxFlex Manager - це ПЗ для управління ІТ-операціями, яке спрощує і уніфікує управління інтегрованими системами VxFlex, а також дозволяє замовникам легко впроваджувати, використовувати і адмініструвати ресурси.

Інтегровані системи VxFlex стають гнучкою, відкритою і гетерогенної платформою для задоволення високих, постійно мінливих вимог бізнесу до сучасного ЦОД. VxFlex створює серверну мережу SAN, об'єднуючи ПО для віртуалізації (VxFlex OS) і сервери Dell EMC PowerEdge, щоб забезпечити максимальну продуктивність, відмовостійкість і ємність на вимогу.

Рішення сімейства XC

Рішення сімейства XC складаються з пристроїв серії XC, вузлів XC Core, інтегрованого ПО Nutanix і серверів Dell EMC PowerEdge з процесорами Intel® Xeon®, що дозволяє сформувати одну з найбільш універсальних і масштабованих платформ гіперконвергентної інфраструктури (HCI) в галузі. У системах серії XC із заводською установкою ПО Nutanix передбачена можливість вибору гіпервізора. Ці системи можна швидко розгорнути для всіх віртуалізованих робочих навантажень, щоб спростити управління і знизити загальну вартість володіння

Рішення сімейства XC дозволяють відмовитися від необхідності надлишкового виділення ресурсів і капітальних витрат з урахуванням передбачуваних вимог до ємності сховища і продуктивності. Продуктивність системи і/або ємність можна легко розширювати за одним вузлом без простоїв, пропонуючи замовникам лінійну і передбачувану горизонтальну масштабованість, контроль витрат у міру зростання. Відмовостійка архітектура і можливості самовідновлення забезпечують надійність в роботі системи і гарантують цілісність даних.

Швидке і просте розгортання

Кластер сімейства пристроїв серії XC можна розгорнути менш ніж за 50 хвилин. Ви зможете легко управляти кластером, не виділяючи для цього окремі ресурси

Усунення складнощів, пов'язаних зі зберіганням даних.

ІТ-адміністраторам більше не потрібно працювати з томами, LUN або групами RAID. Вони можуть керувати своїми віртуальними середовищами на рівні ВМ, застосовуючи політики на основі вимог робочих навантажень.

Додаткова гнучкість та інновації.

Для сімейства XC є варіанти підтримки обладнання та комплектуючі, ПЗ, а також можливість перенесення ліцензій між компонентами інфраструктури. Це дозволяє замовникам вибрати оптимальне рішення для своїх завдань.

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги