Информационная безопасность (аудит, подбор решений)

Інформаційна безпека - комплекс послуг

Одним із пріоритетів побудови корпоративної інформаційної інфраструктури стає забезпечення надійного захисту ІТ-системи і даних від різних зовнішніх і внутрішніх загроз. Розвиток схем і методів атак, ризики, пов’язані з ненавмисними або цілеспрямованими діями персоналу бізнесу і організацій вимагають регулярного моніторингу ефективності впровадженої системи кібербезпеки. Команда Winncom Technologies надасть необхідні послуги в області захисту інформації: швидко і детально проаналізуємо поточний стан ІТ-системи, підберемо і встановимо відповідні рішення.

Аудит інформаційної безпеки замовника

Комплексна оцінка стану впроваджених рішень щодо забезпечення захисту ІТ-інфраструктури необхідна для визначення ефективності і подальшого формування рекомендацій із модернізації системи. Інженери нашої компанії проведуть:

аналіз рівня захищеності;

оцінку ризиків, яким піддається інформаційна інфраструктура;

виявлення «слабких місць»;

аналіз відповідності наявної системи кібербезпеки нормативним вимогам і міжнародним стандартам;

надання докладного звіту за результатами перевірок.

Розробка оптимального рішення

На основі отриманої аналітики наші фахівці з інформаційної безпеки розроблять варіанти модернізації поточної ІБ-системи або проекти створення нового рішення. Ми підберемо продукти лідерів технологічного ринку, які оптимально підходять конкретному проекту, технології та обладнанню. Ми враховуємо можливі обмеження щодо виділеного бюджету, беремо до уваги специфіку діяльності компанії і поставлені замовником завдання. Наша команда забезпечує рішення з кібербезпеки, в яких реалізована доступність даних, легке управління і можливість швидко реагувати на різні події.

Реалізація узгодженого проекту

Інженери Winncom Technologies виконають установку узгодженого пакета програмного забезпечення та необхідного обладнання. Інтегруємо рішення в інформаційну інфраструктуру замовника, проведемо необхідні настройки. Наша команда протестує працездатність, ефективність і відмовостійкість поставленого рішення. Ми проконсультуємо технічну службу і навчимо ваш персонал.

Зателефонуйте нашим менеджерам за телефонами, вказаними на сайті, або заповніть контактну інформацію в форму зворотного зв’язку, щоб отримати більш детальну інформацію про комплексні послуги із забезпечення кібербезпеки вашої організації

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги