Системи зберігання даних (СХД)

Системи зберігання даних (СХД)

Різноманітним даними, які стали основою функціонування і одним з найважливіших активів компаній і організацій, необхідно забезпечити продуману систему зберігання. Швидкий доступ і простий пошук потрібних файлів, а також легке управління даними компанії забезпечать оптимально підібране серверне обладнання та супутні технології. Компанія Winncom Technologies створює СЗД на основі рішень провідних світових вендорів. Наші інженери підбирають системи і ПО, які підходять під конкретні запити замовника і виділений бюджет. Ми реалізуємо різні варіації створення СЗД з підключенням NAS, SAN, SAS.

HPE Storage

Системи зберігання даних від компанії Hewlett Packard Enterprise - засновані на сучасних технологіях, дозволяють будувати масштабовані, відмовостійкі і продуктивні рішення, характеризуються простою інсталяцією і експлуатацією, доступністю даних. Переваги СЗД від компанії HPE: Висока продуктивність. Простота управління. Скорочення часу відновлення даних. Надійний захист даних і відмовостійкість Реалізація різних методів реплікації/тиражування даних

HPE MSA 1050/2050 HPE 3Par 8000/9000 HPE 3Par 20000 HPE StoreOnce HPE StoreEasy 1000 HPE Nimble Storage

NetApp

Системи зберігання даних NetApp - це програмно-апаратний комплекс з операційною системою DataONTAP™. Широкий вибір рішень (NAS, СГД SAN (протокол Fibre Channel Protocol для інкапсуляції SCSI по мережах Fibre Channel, iSCSI)) для організації зберігання даних забезпечує обробку і надійне зберігання баз даних, персональних даних, резервне копіювання та створення систем віртуалізації.

E2800 Series NetApp FAS 9000 NetApp FAS 8200 NetApp FAS 2600

PureStorage

Сімейство Pure Storage FlashArray - це програмно-конфігуровані системи, які забезпечують високу продуктивність і надійність. Широка лінійка моделей, представлена компанією, підходить для бізнесу будь-якого масштабу, в залежності від бюджету і потреб компанії.

Незастаріваюча СЗД

Pure Storage пропонує унікальну програму - Evergreen™ ( "незастаріваюча СЗД"). Ця модель передбачає довічну гарантію на накопичувачі і модернізацію масивів на нове покоління без зупинки міграції даних кожні 3 роки. Це допоможе значно знизити ТСО і уникнути дорогих і ризикованих циклів заміни обладнання кожні 3-5 років. Всі ліцензії ПО при цьому включено.

Гарантія ємності

Дедуплікація і стиснення даних може привести до зниження вартості зберігання терабайт в 5+ разів, тим самим зробивши флеш дешевшим за диск. Коефіцієнт 5:1 Pure Storage забезпечує беззмінне лідерство ефективності зберігання. З програмою Right-Size Guarantee (гарантією ємності в момент придбання) Ви знаєте Вашу мінімальну економію з самого початку і маєте передбачуваний результат в перерахунку на один корисний терабайт.

.Предиктивна аналітика за підтримки СЗД

Підтримка Pure1, крім проактивного сервісу, який забезпечує стандартне відкриття кейсів у момент інциденту, надає також предикативну аналітику з хмари, яка дозволяє запобігати кейсам до моменту їх виникнення, на підставі численних діагностичних метрик, що надходять з інтервалом в 30 секунд з усієї інстальованої бази.

Результат:


  • Компанії вдалося запобігти 170 Sev1 кейсам.
  • 996.6% систем Pure жодного разу не відчували «даунтайм».
  • Надійність масивів 99,9999%, властива обладнанню класу High-End для розміщення даних найбільш відповідальних додатків.
  • Підтримка Pure має найвищий NPS в галузі 91 vs. Традиційні гравці <20.

Простота.

Немає міграцій. Обслуговування NDU. Підтримка в хмарі.

Надійність.

99.9999% немає деградації.

Доступність.

Всі ліцензії включені. Фіксована вартість підтримки.

FlashArray//M FlashArray//X

QNAP

QNAP - тайванська компанія, заснована групою проектувальників і інженерів. Компанія виробляє і поставляє мережеві пристрої. Основним профілем компанії є виробництво мережевих сховищ NAS. Спеціально для корпоративного сегмента компанією QNAP розроблена лінійка NAS, в якій враховані вимоги віртуалізованих і класторезованих середовищ. Це дозволяє забезпечити економічні, масштабовані і продуктивні рішення для зберігання даних віртуальних машин. СЗД від QNAP підтримують основні програми віртуалізації, що підвищує ефективність роботи віртуальних середовищ.

Synology

Компанія Synology є одним із провідних розробників серверів NAS з підтримкою VMware vSphere® 5 і з повною підтримкою Microsoft® Windows Server 2012 і VAAI-платформи. Сервери NAS з подвійною мережею - підтримують системи Microsoft® Hyper-V™, VMware® і Citrix®. Технології компанії Synology підтримують всі платформи віртуалізації, що допомагає її партнерам реалізувати ефективні, комплексні та гнучкі рішення в сфері віртуалізації.

Характеристики продуманої СЗД

Доступність файлів у кожну мить

Достатній обсяг пам’яті для розміщення інформації компанії, а також резервних копій

 

Надійність, стійкість до збоїв і потенціал швидкісного відновлення

Захист: налагоджена система резервного копіювання, яка відповідає за збереження повного масиву даних

 

Масштабованість, яка дозволить, за необхідності, легко збільшувати ємність системи до потрібних обсягів

 

Безпека – можливість реалізувати комплекс заходів щодо запобігання несанкціонованому доступу до корпоративної таємниці, а також розмежовувати рівні допуску до файлів різних категорій

 

Важливою характеристикою стає економічність запропонованого рішення, як на етапі здійснення покупки, так і на етапі експлуатації та обслуговування.

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги