Інтегрований комплекс безпеки

Інтегрований комплекс безпеки

Інтегрований комплекс безпеки

Фізична безпека стала зараз актуальною, як ніколи. У нинішніх умовах кожен бізнес повинен убезпечити свою власність: офіс, виробництво або склад.

Складно уявити серйозний проект без системи контролю та управління доступом (СКУД), охоронно-пожежної сигналізації (ОПС) або відеоспостереження (CCTV). Підхід, при якому кожен структурний елемент безпеки є відокремленим, не обмінюється даними з суміжними підсистемами, є вже застарілим. Замовник із абсолютно зрозумілих причин хоче бути максимально поінформованим про реальну ситуацію на об’єкті, миттєво отримуючи дані про всі події і тривоги. При цьому він очікує попередження небажаних дій, а не просто можливості перегляду того, що вже сталося. Саме таке рішення ми рекомендуємо своїм клієнтам – Інтегрований комплекс безпеки (ІКБ), що забезпечує захист на максимальному рівні в режимі реального часу.

Інтегрований комплекс безпеки (ІКБ) повинен бути єдиною оболонкою для моніторингу та управління наступними підсистемами:

а) контролю і управління доступом;

б) охоронною, тривожною, периметральною, пожежною сигналізацією;

в) охоронним і технологічним відеоспостереженням;

г) освітленням;

д) контролю промислового обладнання та інформаційної інфраструктури;

е) мовного інформування.

В результаті:

В результаті:

Точність рішення в кожній конкретній ситуації

Для прийняття оператором об’єктивного і точного рішення, йому необхідна максимальна інформація про ситуацію і стан об’єкта, збір якої забезпечує ІКБ від всіх підсистем в єдиній точці.

Тобто, якщо сталося несанкціоноване проникнення на територію, то оператор отримає не тільки тривожне сповіщення, а й більш детальну інформацію:

  • Повідомлення про спробу несанкціонованого доступу: час, місце
  • Графічний план приміщень об’єкта з виділенням відповідної області і пристрою, який подав тривожний сигнал
  • Зображення з відповідних камер відеоспостереження
  • Дані про кількість людей в приміщенні
  • Сигнали з датчиків руху, і т.д.

ІКБ підвищує швидкість прийняття рішень

Ви зможете швидко реагувати на загрози шляхом автоматизації однотипних операцій. ІКБ дозволяє задавати послідовність дій при певних подіях, тобто програмувати сценарії. Такі сценарії можуть запускатися як автоматично, так і в ручному режимі, але контроль завжди залишається у оператора, який в будь-який момент може відхилити або зупинити запуск сценарію.

Вся інформація на одному екрані

Після усунення надзвичайної ситуації необхідно виявити її причини. Доводиться запитувати, зіставляти і аналізувати різні дані: зображення відеокамер, сигнали датчиків, звіти СКУД і т.д. Посадова особа може взагалі не дізнатися про подію, якщо це не вигідно виконавцю (черговому оператору)!

ІКБ – це повна прозорість інформації. Всі дані про надзвичайну ситуацію зберігаються в єдиний для всіх підсистем журнал, в якому записуються всі події і дії операторів. Для того, щоб проаналізувати реакцію на ситуацію, достатньо подивитися журнал.

Централізоване управління

Збір даних від усіх підсистем в єдиній точці дозволяє налагодити оптимальне керування. ІКБ – це можливість оперативно реагувати на подію, навіть якщо вона сталася в іншому місті (для об’єктів з філіальною структурою), що дозволяє ефективно керувати розподіленим обладнанням різного призначення і зв’язати функціональні модулі в єдину систему.

Підвищена відмовостійкість

У разі виходу з ладу окремих елементів системи, навантаження розподіляється між вузлами з аналогічним обладнанням, забезпечуючи подальше функціонування всієї системи безпеки.

Багаторівневе резервування ключових функцій. Логіка інтегрованого комплексу безпеки і база даних зберігається на декількох ієрархічних рівнях: центральному сервері, контролерах і т.д. При обриві зв’язку з верхніми рівнями устаткування переходить в автономний режим роботи, продовжуючи дбати про безпеку «свого» сегмента.

© 2010-2023 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2023

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги