Обладнання для опорної мережі

Обладнання для опорної мережі

Опорна мережа оператора зв’язку – основна телекомунікаційна платформа постачальника будь-яких послуг передачі даних, на базі якої відбувається створення всіх реалізованих абонентам сервісів. Якість послуг постачальника, потенціал швидкого і легкого розширення їхнього обсягу безпосередньо залежить від характеристик такої системи. Рішення повинно відповідати вимогам високої продуктивності, мати достатній ступінь масштабованості і надійності. Winncom Technologies забезпечить створення опорної мережі оператора зв’язку з урахуванням актуальних потреб і завдань. Залишайте заявку на розробку якісного рішення.

Компоненти платформи для реалізації послуг

Постачальник сервісів передачі даних повинен подбати про створення повноцінної інфраструктури, що складається з:

Телекомунікаційних вузлів із розміщеними в них комутаторами

Мережі передачі даних

Сервера доступу

Для того, щоб об’єднати вузли у рамках єдиної системи, використовують цифрові канали з високою швидкістю передачі інформації. Для її свторення можуть застосовувати різні технології.

Створення опорної мережі оператора зв'язку - вибір відповідної технології

Залежно від конкретних завдань і запланованого спектру сервісів, інженери приймають рішення щодо реалізацію проекту на основі відповідної технології. Інженери компанії Winncom Technologies розроблять систему, що відповідає потребам і закладеному бюджету замовника. Ми працюємо з рішеннями різних компаній, в тому числі, використовуємо технології SDH, DWDM, Ethernet.

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги