Миттєва організація зв'язку і спільної роботи в групі одним натисканням кнопки

Економічне рішення Instant Connect, що працює за технологією «push-to-talk» (PTT) і призначене для організації зв’язку між співробітниками підприємств машинобудування та охорони здоров’я, сфери освіти, а також будь-яких інших галузей.

Цей унікальний продукт від Cisco усуває бар’єри між різними стандартами зв’язку, інтегрує стандарти DMR, TETRA, P25, LTE в єдину комунікаційну середу, дозволяє взаємодіяти устаткуванню систем радіозв’язку від різних виробників, дає можливість групі мобільних користувачів миттєво встановлювати зв’язок між собою через корпоративну мережу.

Cisco Instant Connect підтримує безпечні і надійні комунікації і всі призначені для користувача функції, в тому числі ті, які виходять за межі звичного для PTT двостороннього зв’язку між двома мобільними терміналами.

Традиційні рішення PTT для радіозв’язку відрізняються складністю управління і експлуатації. Багато сервісів НІГ відомі своєю дорожнечею і обмеженою функціональністю. При цьому оператори НІГ справно стягують з користувачів щомісячну абонентську плату, обмежуючи свої сервіси одним голосовим зв’язком.

Послуги Cisco Instant Connect доставляються за наявною корпоративною мережевою інфраструктурою без звернення до операторської мережі

Вони не вимагають додаткових інвестицій в мережеві системи. При цьому абоненти можуть користуватися будь-якими сумісними мобільними пристроями, в тому числі провідними і бездротовими телефонами Cisco.

Якщо на підприємстві встановлено рішення Instant Connect, співробітник, що працює в польових умовах, просто вибирає групу і одним натисненням кнопки зв’язується з колегами з будь-якої точки, де є доступ до мережі. Виходячи із зони покриття корпоративної мережі, користувач не пориває зв’язків з колегами, а продовжує працювати в режимі роумінгу через операторську мережу, оплачуючи не послуги голосового зв’язку, а послуги передачі даних. Керівники, наділені правами адміністратора, мають право підключати користувачів до груп і видаляти співробітників зі складу комунікаційних груп. Сервери PTT, встановлені в корпоративній мережі, працюють як віртуальні додатки із відзначеною нагородами технологією Cisco для уніфікованих ЦОДів. Платформи Cisco UCS серій B, C і E, які підтримують НІГ, можуть легко масштабуватися зі зростанням популярності послуг PTT.

  • Cisco Instant Connect розширює концепцію Інтернету речей, що зв’язує людей та пристрої і змінює способи людського спілкування.
  • Простота використання і управління, миттєве підключення
  • Система Cisco Instant Connect сумісна з бездротовими IP-телефонами Cisco і мобільними пристроями AndroidTM, обладнаними сенсорними екранами.
  • Керівники можуть безпосередньо створювати канали для спільної роботи і управляти цими каналами, а також правами доступу до них.

Скорочення комунікаційних витрат і підвищення керованості миттєвих комунікацій

Використання технології PTT на території підприємства звільняє його від щомісячної плати оператору за послуги зв’язку та технічну підтримку

Замовники можуть поширити послуги Cisco Instant Connect за межі корпоративної мережі за допомогою мобільних маршрутизаторів Cisco і спеціальних операторських тарифів на передачу даних

ІТ-відділи можуть розширювати зони покриття Wi-Fi, встановлюючи на підприємстві додаткові точки доступу. В результаті внутрішня зона покриття може стати більш якісною, ніж в оператора мобільного зв’язку або наземного рухомого радіозв’язку (Land Mobile Radio, LMR)

Підвищення ефективності спільної роботи за допомогою відео та групових повідомлень

Менеджери можуть встановлювати на підприємстві камери відеоспостереження для відстеження ситуації в реальному часі, записи подій і організації спільної роботи в мультимедійному середовищі

Контент, записаний камерами відеоспостереження, можна безпосередньо передавати польовим співробітникам по каналах зв’язку, що підтримує спільну роботу з функціями передачі голосу, відео і даних

© 2010-2023 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2023

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги