Бездротові мережі широкосмугового доступу

Бездротові мережі широкосмугового доступу

За допомогою технологій WiMAX і Pre-WiMax легко і швидко вирішується питання проектування і облаштування «останньої милі» в бездротових системах передачі даних. Рішення дозволяє організовувати канал між обладнанням клієнтів і вузлом постачальника послуг зв’язку на відстанях понад 1 км, забезпечуючи високу швидкість передачі інформації, відмінну пропускну здатність і якість сигналу, а також стійкість до перешкод.

Cambium

ePMP - лінійка обладнання компанії Cambium Networks, світового виробника рішень для широкосмугового бездротового доступу операторського класу, яка дає операторам і корпоративним замовникам широкі можливості створення бездротових мереж в діапазоні частот 5150-5850 МГц. Платформа ePMP забезпечує стабільне покриття в великих зонах обслуговування і покращує наявну інфраструктуру.

У рішенні ePMP реалізовані «фірмові» протоколи і технології серії продуктів Canopy Cambium Networks, що забезпечують відмінну якість каналів зв'язку з високою пропускною спроможністю.

Bridge in a Box ePMP 1000 Force 110 PTP Specs ePMP 1000 Force 110 Specs ePMP Elevate Specifications ePMP Force190 Specs ePMP Force 200 Specs ePMP™ Force 300-25 Spec Sheet ePMP Force 200 Абонентская станция ePMP 1000 Абонентская станция ePMP 1000 Connectorized Radio

Firetide

Firetide дозволяє створювати найкращі в своєму класі адаптивні, гнучкі і масштабовані системи, які гарантують безпеку громадян, зменшують злочинність, допомагають в надзвичайних ситуаціях і ліквідації наслідків стихійних лих.

FMC 2000TM HotPortTM 7000

Proxim Point to Multipoint

Proxim SmartConnect™ - це інноваційна технологія інтелектуального втручання в технології наступного покоління, яка попереджає порушення для оптимізації продуктивності. Вона складається з антени Proxim з променем (BeamX ™) і скануючого радіо (Proxim SmartScan ™) - на дуже високій пропускній здатності, високій потужності й на дуже надійній платформі Tsunami® 10000. Ці нові поліпшення забезпечують надзвичайно надійне рішення, яке забезпечує більшу кількість Мбіт/с навіть в умовах перешкод і відкриває додатковий спектр 5 ГГц.

PtMP Tsunami MP-820-Series PtMP Tsunami MP-8260 PtMP Tsunami MP-10100-CPE PtMP Tsunami MP-10100L-Series PtMP Tsunami MP-10100-Series PtMP Tsunami MP-10100S-Series PtMP Tsunami MP-10250-BSX-Series PtMP Tsunami XP-10100-Series

Proxim Point to Point

Point-to-point лінійка продуктів Tsunami® пропонує широкий спектр рішень для додатків із низькою, середньою і надшвидкою пропускною спроможністю. Tsunami® є сумісним у прямому і зворотному напрямку і забезпечує безперебійну роботу вашої мережі. Крім того, передові впроваджені технології, такі як WORP® і Proxim ClearConnect ™, забезпечують максимальну ефективність по повітрю і більш ефективну пропускну здатність системи.

PtP GX824 Tsunami-GX824 PtP Tsunami QB-825-Series PtP Tsunami QB-835-Series PtP Tsunami QB-10100-LNK-Series PtP Tsunami QB-10100L-Series PtP Tsunami QB-10100-Series PtP Tsunami QB-10100S-Series

Proxim Wireless LAN Access

Висока продуктивність навіть у середовищах з високою щільністю. В останньому випуску рішень ORiNOCO® передбачені високопродуктивні точки доступу з великим набором функцій, включаючи управління розміром осередку для мінімальних перешкод між AP і QoS для надійних мультимедійних додатків.

WLAN ORiNOCO AP-9100 WLAN ORiNOCO AP-9100R WLAN ORiNOCO QB-9100-Series

Системи бездротового широкосмугового доступу для бізнесу та організацій

Рішення ефективне в різних сферах:

Оператори зв’язку застосовують технології для надання послуг кінцевим користувачам

Комерційні організації використовують бездротовий широкосмуговий доступ для організації внутрішньої мережевої інфраструктури

Відомчі та державні структури облаштовують за допомогою такого рішення спеціалізовані та технологічні мережеві системи

Організація бездротового широкосмугового доступу - переваги рішення

  • Можливість створення мереж з радіусом покриття радіосигналу до 50 км від базової станції.
  • Легкість і швидкість розгортання рішення, простота використання.
  • Відмінна швидкість передачі даних.
  • Мінімальний вплив перешкод.
  • Можливість підключення великої кількості користувачів.
  • Надійний захист даних усередині мережі, відповідний потребам державних організацій.
  • Застосування технології для облаштування магістральної мережі з подальшою інтеграцією з мережами Wi-Fi на локальному рівні дозволяє надавати високошвидкісний широкосмуговий доступ до інтернету.
© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги