Бездротова мережа Wi-Fi

Бездротова мережа Wi-Fi

Стандарт передачі даних Wi-Fi відкриває бізнесу і організаціям доступ до вирішення комплексу задавдань. Такі бездротові мережі дозволяють створити інформаційну систему і забезпечити доступ до інтернету в приватних квартирах і вдома, в офісах будь-яких масштабів, виробничих приміщеннях і торгово-розважальних центрах.

Переваги рішення

Зручність розгортання і використання: відсутність проводів полегшує налаштування і прокладання системи

Велика територія покриття

Надійний захист інформації

Легкість підключення нових користувачів до корпоративних мереж

Можливість облаштування точок публічного доступу (hotspot) в закладах готельно-ресторанного бізнесу, ТРЦ, аеропортах, громадських місцях

Економічність – установка та налаштування бездротової мережі Wi-Fi не потребує виділення великих коштів

Сфера застосування

Бездротові локальні мережі Wi-Fi застосовуються в створенні корпоративних систем передачі даних. Різні модифікації рішення підійдуть для компаній будь-яких масштабів: від малого бізнесу до глобальних корпорацій.

Затребуваний варіант використання цього стандарту – надання клієнтам і відвідувачам доступу до інтернету за допомогою hotspot на території кафе і ресторанів, готелів, розважальних закладів і торгових центрів, в аеропортах, парках, на зупинках транспорту та інших громадських місцях.

Передача даних за допомогою Wi-Fi дозволяє використовувати спеціалізовані системи обліку для складів, торгових установ, забезпечити роботу телеметричних додатків, відеоспостереження.

Повідомте інженерам Winncom Technologies про масштаби необхідного вам рішення – і ми розробимо індивідуальну схему за вашою заявкою.

© 2010-2023 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2023

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги