Проектування мережевої інфраструктури

Проектування мережевої інфраструктури

Ефективна мережева інфраструктура бізнесу або некомерційних організацій повинна бути простою в управлінні і масштабуванні, комфортною для користувачів, надійною і сумісною з вимогами кібербезпеки. Першим етапом розробки і впровадження продуманої інформаційної системи є правильне проектування. Довірте вирішення такого завдання команді Winncom Technologies – і ви отримаєте готовий проект, розроблений з урахуванням конкретних особливостей, цілей і пріоритетів вашої організації.

Що входить у пакет послуг

Інженери нашої компанії проводять проектування мережевої інфраструктури в кілька етапів:

узгодження спільних цілей і завдань проекту відповідно до побажань замовника;

аудит діючої ІТ-інфраструктури;

складання та узгодження з клієнтом докладного технічного завдання;

підготовка проекту, який включає підбір функціональних компонентів, політики маршрутизації, схеми взаємозв’язків та інтеграції в наявну інформаційну інфраструктуру клієнта;

розробка системи забезпечення інформаційної безпеки;

вибір оптимального обладнання та потрібних технологій;

впровадження узгодженого проекту, проведення необхідних налаштувань і запуск системи;

консультації та навчання персоналу клієнта коректному використанню встановленого рішення.

Вибір надійного ІТ-інтегратора - запорука успіху вашого проекту

Інженери компанії Winncom Technologies пропонують комплексні рішення з проектування та впровадження мережевої інфраструктури на основі рішень провідних світових виробників ПЗ і мережевої техніки. Компанія є Золотим партнером Cisco в Україні й отримала статус HP Preferred Partner і VMware Professional Solution Provider. Завдяки співпраці з надійними вендорами і досвіду впровадження різних проектів, ми складемо персональну пропозицію з урахуванням ваших побажань, завдань і закладеного бюджету. Розробимо інформаційну систему на основі оптимально підібраною техніки і програмного забезпечення.

Наша команда регулярно бере участь в навчальних програмах лідерів технологічного ринку і отримує можливість першими реалізовувати інноваційні розробки.

Зателефонуйте нашим менеджерам для замовлення прорахунку індивідуального рішення або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті.

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги