Віртуалізація IT - інфраструктури

Віртуалізація IT - інфраструктури

Застосування технологій віртуалізації IT-інфраструктури компанії або некомерційної організації дозволяє значно знизити витрати на обслуговування інформаційної системи, спростити управління, підвищити стабільність, гнучкість і відмовостійкість. Інженери Winncom Technologies легко адаптують такі рішення для різних сфер діяльності. Ми виконуємо повний комплекс робіт із віртуалізації ІТ-інфраструктури на основі продуктів провідних світових виробників з урахуванням конкретних вимог замовника і закладеного бюджету.

Які завдання вирішують технології віртуалізації

Завдяки створенню ізольованих копій інформаційних систем на єдиній апаратній платформі підприємство отримує в розпорядження віртуальні машини, на які можна встановлювати будь-яку зручну операційну систему. В результаті забезпечується централізоване адміністрування всього комплексу, значно спрощується масштабування при збереженні високої продуктивності.

За допомогою такого рішення бізнес або організації вирішують кілька завдань:

забезпечується стабільний доступ до необхідних додатків, створюється надійна відмовостійка система;

спрощується створення та управління роботою віддалених підрозділів підприємства;

обчислювальні ресурси консолідуються в віртуальному середовищі з повним збереженням функціонала;

створюються надійні і відмовостійкі центри обробки даних;

досягається висока ефективність використання обчислювальних ресурсів компанії.

Winncom Technologies виконає будь-які види робіт

Наша команда візьме в розробку проекти будь-якої складності. Накопичений досвід створення і впровадження віртуальних інформаційних систем для вирішення завдань різних видів бізнесу і некомерційних організацій, а також співпраця з надійними партнерами – постачальниками технологій і обладнання, дозволяє нам реалізовувати віртуалізацію:

Серверів

Персональних комп'ютерів

Мереж і центрів обробки та зберігання інформації

Різних додатків

Персоналізовані рішення для кожного замовника

Звертаючись в Winncom Technologies, ви отримуєте доступ до ефективних інноваційних розробок лідерів технологічного ринку. Кожен проект реалізовують на основі детального аналізу наявної інформаційної інфраструктури замовника, цілей і завдань компанії, а також з урахуванням запланованого бюджету. Ми розробимо індивідуальне рішення, максимально відповідне вашим конкретним запитам.

Зателефонуйте менеджерам нашої компанії або залиште заявку на сайті для отримання більш докладної інформації про можливості застосування віртуалізації.

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги