Реалізація проектів

Реалізація ІТ-проектів

Ефективність, відмовостійкість і захищеність інформаційної інфраструктури бізнесу та некомерційних організацій вимагає періодичного оновлення використовуваних технологій і обладнання. Впровадження інноваційних технологій дозволить прискорити роботу інформаційної системи і її компонентів, підвищить рівень кібербезпеки, спростить управління, контроль, масштабування. Команда Winncom Technologies приймає в розробку створення нового проекту або інтеграцію окремих обраних рішень в діючу ІТ-інфраструктуру підприємства.

Повний комплекс послуг надійного ІТ-інтегратора

Компанія впроваджує ІТ-рішення будь-якої складності, адаптовані для різних сфер діяльності і конкретних завдань замовника. Ми задіємо в реалізації проекту професіоналів різної спеціалізації і сертифікованих фахівців. Наші співробітники регулярно навчаються у провідних постачальників ІТ-індустрії. Вони накопичили значний досвід впровадження різнопланових рішень. Завдяки співпраці зі світовими виробниками програмного забезпечення та спеціалізованого обладнання, в Winncom Technologies ви можете першими отримати доступ до новинок і інноваційних розробок лідерів ринку.

Уміла реалізація - швидко, надійно і якісно

Розробка і впровадження необхідного рішення проходить в кілька етапів:

Узгодження з замовником цілей і завдань проекту.

Ретельний аудит наявної інформаційної системи клієнта, виявлення проблем, «слабких місць», ділянок, що вимагають модернізації.

Розробка ІТ-рішення або декількох варіантів проекту на основі відповідного обладнання і програмного забезпечення, спілкування з клієнтом.

Складання детального технічного завдання.

Формування загальної вартості рішення.

Узгодження чітких термінів реалізації ІТ-проекту.

Впровадження узгодженої інформаційної системи.

Тестування.

Навчання персоналу та ІТ-служби замовника, консультації.

Сервісне обслуговування реалізованого рішення.

Winncom Technologies забезпечить персональний аналіз кожного замовлення. Інженери розробляють готові ІТ-рішення відповідно до конкретних запитів клієнта, враховують стан і особливості функціонування діючої інфраструктури. Ми враховуємо побажання замовника щодо виділеного бюджету на впровадження проекту, забезпечуємо своєчасну поставку всього необхідного обладнання та технологій, виконуємо повний комплекс робіт із установки системи, приймаємо на сервісне обслуговування.

Отримати детальну консультацію про вартість послуг, використовуване обладнання та інші параметри проектів ви можете у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті, або за допомогою форми зворотного зв’язку.

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги