Інформаційна безпека

Інформаційна безпека бізнесу - комплекс надійних рішень

Інформація стає одним із найцінніших активів більшості сучасних компаній. Результати власних досліджень, розроблені секретні технології та інші корпоративні ноу-хау визначають процвітання бізнесу, а отже, потребують такої самої ретельної охорони, як і технологічне обладнання або товарні запаси. Компанія Winncom Technologies пропонує повний комплекс перевірених засобів для створення ефективної і надійної системи захисту інформації на всіх рівнях.

Які завдання вирішує продумана система безпеки

Втрата важливих даних, збої в бізнес-процесах і схемах управління всередині компанії або витік конфіденційної інформації конкурентам часто стають причиною великих збитків. Встановлення на об’єкті програмного комплексу та відповідного обладнання забезпечить захист від:

Дії шкідливого ПО (вірусів);

Зовнішніх загроз: інформаційних атак, спроб злому внутрішньої комп’ютерної мережі компанії;

Дій персоналу підприємства, як навмисних, так і випадкових;

Збоїв у роботі обладнання компанії: поломок, виходу з ладу.

Компоненти надійного захисту

Кожну систему розробляють із врахуванням особливостей функціонування бізнесу замовника: відпрацьованих бізнес-процесів, режиму доступу персоналу і клієнтів або партнерів на територію і інших важливих параметрів. Застосування інноваційних розробок провідних світових вендорів відкриває великі перспективи для інтеграції з уже набутим сумісним обладнанням. Гнучка цінова політика дозволить підібрати відповідне рішення для різних завдань і бюджетів. Наші інженери забезпечать швидкий монтаж розробленого рішення, установку пакета ПО і подальший сервіс.

Комфортна робота компанії - головний пріоритет

При плануванні системи інформаційної безпеки інженери нашої компанії подбають про зручність персоналу. Технічні рішення не вплинуть на швидкість обробки запитів клієнтів і не позначаться на ефективності діяльності фахівців. Не доведеться відкладати впровадження системи захисту даних, щоб навчити колег коректному використанню. На основі детального аналізу кожного конкретного підприємства розробляється проста схема контролю доступу до даних. Співробітники зможуть легко використовувати потрібну інформацію для виконання щоденних завдань.

Довірте Winncom Technologies створення ефективної системи захисту даних.

© 2010-2023 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2023

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги