Управління уразливими місцями

 

Управління уразливими місцями

Ефективна система кібербезпеки вимагає постійного відстеження та аналізу слабких місць корпоративних мереж. Зловмисники можуть використовувати такі слабинки для проведення атак, тому моніторинг наявності уразливих місць в інформаційних системах і їх своєчасне усунення стає важливим завданням для захисту даних компанії.

0-day protection

Система, яка дозволяє запобігати 0-day атакам. Атаку такого типу можна описати так: це атака на один із компонентів мережі або програмного забезпечення, від якої ще не були випущені засоби захисту. Часто такі атаки відбуваються через заражені файли. Найпоширеніший метод захисту від 0-day атак - емуляція файлів у віртуальному середовищі, з подальшим звітом і вердиктом від системи, чи є цей файл шкідливим.

Cisco ThreatGrid Check Point Sandblast Fortinet FortiSandbox

Принципи створення ефективного рішення

Контроль возникновения и ликвидации брешей в ИТ-инфраструктуре компании — это цикл процессов, состоящий из:

Постійного моніторингу уразливих місць, під час якого програмний комплекс знаходить і передає інформацію про всі недоліки

Аналізу, оцінки і присвоєння знайденим загрозам пріоритету. На цьому етапі визначаються першочергові завдання, виконання яких є критично важливим для підтримки оптимального рівня захисту корпоративної ІТ-інфраструктури

Реалізації заходів із послідовного усунення виявлених недоліків відповідно до присвоєного пріоритету

Впровадження на всіх рівнях

Для того, щоб досягнути оптимальну ефективність системи, поєднують тестування складових ІТ-інфраструктури та контроль уразливих місць програмного забезпечення.

 

Аналізують:

Устаткування серверних

Робочі ПК співробітників

 

Мережеве обладнання

 

Інтернет-додатки компанії

 

Корпоративні бази даних

 

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги