ДАТА ЦЕНТРИ

Дата-центри

Безперебійна робота корпоративних додатків, безпека і доступність ваших сервісів – основа успіху. Почніть перетворення наявного ЦОДа або створіть нову систему зберігання даних за допомогою найкращого в галузі рішення, яка базується на SDN. Розроблена Cisco інфраструктура орієнтована на додатки (Application Centric Infrastructure, ACI) забезпечить необхідну гнучкість, адаптивність, автоматизацію і безпеку.

Nexus 9000

Забезпечте найкращу в галузі потужність, продуктивність, щільність до 400G і гнучкі можливості програмування з комутаторами Cisco Nexus серії 9000.

Устаткування забезпечує простий доступ до SDN та APIC, зручне централізоване управління, можливості автоматизації і підтримку технології Cloud Scale.

Створіть надійну основу мережі, яка дасть можливість легко адаптуватися до зростання бізнесу, ускладнення корпоративних додатків і збільшення кількості клієнтів. Пристрої забезпечують високу енергоефективність і низькі затримки при високій продуктивності. Представлена лінійка типорозмірів дасть можливість вибрати оптимальний варіант для кожного проекту.

Cisco APIC

Налаштуйте управління з однієї точки на основі політик та програм за допомогою контролера Cisco APIC (Application Policy Infrastructure Controller), який забезпечить автоматизацію виділення ресурсів мережі.

Рішення дасть можливість отримати доступ до матриці комутації, оптимізувати роботу додатків. В результаті підвищується масштабування і продуктивність, забезпечується гнучкий доступ до сервісів, надійний захист для хмарної, фізичної або віртуальної інфраструктури.

Переваги застосування рішення

Впровадження Cisco ACI забезпечить прискорення надання нових послуг у сотні разів: замість декількох днів на це будуть потрібні 5-10 хвилин. Компанії отримують можливість оптимізувати бюджети, підвищити доступність своїх сервісів для співробітників і клієнтів. За рахунок автоматизації ліквідації проблем ІТ-командам легше підтримувати потрібну продуктивність мережі і працездатність додатків, зменшувати MTTR. При цьому гарантується підвищена автоматизована безпека локальних або хмарних додатків.

Захищена автоматизація та узгодженість

Досягнення гнучкості ресурсів завдяки автоматизації спільних політик роботи ЦОД. Забезпечте безперервність бізнесу, аварійне відновлення і високу надійність мереж, використовуючи модель «нульового довіри».

Прискорення в мультихмарного середовища

Поширення єдиного управління політиками на безліч локальних і хмарних екземплярів для гарантування безпеки, керованості і відповідності нормативам.

Контроль і аналітика

Переведіть роботу після впровадження на більш проактивну модель, автоматизуйте діагностику, аналіз першопричин і відновлення.

Можливості Cisco ACI

У рішенні реалізована цілісна архітектура, яка дає можливість:

спростити управління з єдиного центру з вбудованим моніторингом роботи додатків в реальному часі;

автоматизувати ручні процеси за допомогою моделі, в якій політики застосовуються на основі додатків;

легко масштабувати продуктивність відповідно до потреб бізнесу і організацій;

застосовувати розрахований на багато користувачів режим;

використовувати відкрите ПЗ для простої інтеграції.

Сфери застосування

За допомогою архітектури ACI можна створити дата-центр будь-якого рівня складності: рішення для великого бізнесу і підприємств, хмарних ЦОДів, систем для постачальників сервісів.

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги