Кампуси

Cisco SD Access

Які б не були масштаби вашого кампусу, забезпечте користувачам захищений доступ, а ІТ-командам – просте адміністрування і повну видимість від інфраструктури до кожного підключення. Надійність, безпека, вбудовані можливості масштабування при підключенні нових об’єктів забезпечать ефективну роботу бізнесу і організацій.

Можливості програмно-обумовленого доступу

Комплексна сегментація
Захист користувачів, пристроїв і додатків за допомогою політики на основі посвідчень незалежно від місця розташування.

Прості автоматизовані робочі процеси
Проектування, ініціалізація і адміністрування провідних і бездротових мереж

Інтелектуальна мережева матриця
Узгоджені можливості для користувачів завдяки аналітичній інформації про поведінку користувачів і додатків.

 

Переваги програмно-обумовленого доступу

 • Спрощення управління

Cisco DNA Center надає мережевим адміністраторам єдину консоль для автоматизації політик управління користувачами і пристроями.

 • Оптимізований інтерфейс

Політика супроводжує користувачів і пристрої під час їх переміщення між провідними і бездротовими мережами.

 • Прискорений пошук і усунення неполадок

Завдяки матриці програмно-обумовленого доступу платформа мережевої аналітики Cisco може швидше локалізувати неполадки.

DNA Center

Централізоване управління мережею стає простим і швидким, ручні малоефективні процеси автоматизуються завдяки Cisco DNA Center.

  Рішення дає можливість:

 • значно скоротити час виконання завдань ініціалізації і розгортання необхідних механізмів;
 • запобігати проблемам у мережі завдяки прогнозуванню неполадок за допомогою аналітичних даних Cisco DNA Analytics and Assurance;
 • підвищити ефективність завдяки автоматизації і застосуванню політик;
 • забезпечити захищений доступ на основі профілів користувачів і пристроїв.

Cisco ISE

Cisco ISE (Identity Services Engine) забезпечує повний контроль підключень і видимість кожної спроби отримання доступу до мережі. Більше не доведеться вибирати між мобільністю та безпекою: використовуйте платформу для надання автоматизованого і надійно захищеного підключення з урахуванням контексту.

  Рішення дає можливість легко надавати і адмініструвати гостьовий доступ, підтримувати мобільність співробітників, застосування власних пристроїв на робочих місцях і при цьому централізовано керувати політиками при будь-якому типі підключення. Використовуйте точну ідентифікацію підключених до вашої мережі пристроїв і можливості програмно-обумовленого сегментування на основі корпоративних ролей.

Свічі Catalyst 9000

Сімейство продуктів Cisco Catalyst 9000 - це комплексна основа сучасної мережі, заснованої на намірах: мережа тепер може вчитися, адаптуватися, розвиватися і здатна задовольнити зростаючі потреби бізнесу.

Нова ера мережевих технологій повинна бути орієнтована на бездротовий зв'язок і вивести споживача на передній план стандарту Wi-Fi 6 разом з провідною інфраструктурою, необхідною для задоволення очікувань.

 • Досягніть зменшення часу простою, "нульового тертя" і надійності для дротових і бездротових мереж.
 • Використовуйте хмару, щоб швидше впроваджувати інновації, забезпечувати глобальне навчання і проактивно вирішувати проблеми.
 • Об'єднуйте мережеву аналітику і надавайте аналітичну інформацію для персоналізованого досвіду, щоб мінімізувати час простою і забезпечити проактивний захист.
 • Вбудовані функції безпеки, які навчаються і адаптуються до нових загроз за допомогою контролю, сегментації та шифрування

Контролери бездротової локальної мережі

Бездротові контролери Catalyst серії 9800 поєднують досконалість радіочастот з перевагами IOS XE. Ці високонадійні контролери готові до розгортання в будь-якому місці, в тому числі в хмарі. Вони сумісні з новою точкою доступу Catalyst 9100 Series, що підтримує Wi-Fi 6. Або виберіть вбудований бездротовий контролер Cisco на точках доступу Catalyst для функцій контролера Catalyst без виділеного пристрою.

 • Безпечний. Захистіть свою мережу, пристрої та користувачів за допомогою спрощеної сегментації і виявіть зашифровані загрози
 • Розумний. У парі з Cisco DNA ваша мережа працює для вас. Catalyst 9800 надає вам вибір, необхідний для підвищення ефективності, незалежно від того, чи надається розширена аналітика, чи розгортається в обраній інфраструктурі (включаючи хмару).
 • Оптимальний користувацький досвід. Отримайте контекстну інформацію для швидкого усунення неполадок і надання персоналізованого досвіду.
 • Завжди включений. Такі функції, як висока доступність і безперервне оновлення програмного забезпечення, допомагають підтримувати працездатність вашої мережі.

Точки доступу

Точки доступу Cisco Catalyst 9100 можуть впоратися з проблемами мережі наступного покоління. Точки доступу Catalyst 9100 виходять за рамки стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax), є відмовостійкими і інтелектуальними, забезпечують інтегрований захист для мобільних клієнтів і пристроїв IoT.

 • Wi-Fi 6 знижує затримку і збільшує ємність для вимогливих додатків на більшій кількості пристроїв. Покращений за допомогою програмованих RF ASIC. Підвищує ефективність бездротового зв'язку за допомогою Intelligent Capture, яка надає Cisco DNA Center глибокий аналіз.
 • Catalyst 9100 пропонує багатомовну підтримку і хостинг додатків для протоколів IoT. Крім того, пристрої IoT (а також призначені для користувача пристрої) споживають утричі менше енергії і є безпечнішими.
 • Catalyst 9100 підтримує сумісність з Ethernet NBASE-T і IEEE 802.3bz, що дозволяє безперешкодно розвантажувати мережевий трафік без вузьких місць. З комутаторами Cisco Catalyst і мультигігабітною технологією Cisco ви можете використовувати кабелі категорії 5e або 6 для досягнення швидкості до 10 Гбіт/с
 • Ви можете вибрати опцію, яка є простою в розгортанні та управлінні і не вимагає фізичного пристрою. Вбудований бездротовий контролер Catalyst 9800 може бути вбудований прямо в точку доступу.

Кампусні мережі - про що варто подбати

Популярність інтернету речей, стратегії BYOD, необхідність швидко впроваджувати нові сервіси для клієнтів і співробітників вимагає створення надійної ІТ-інфраструктури, в якій реалізовані:

 • висока продуктивність;
 • масштабованість;
 • просте централізоване управління;
 • автоматизація рутинних процесів;
 • безпека;
 • висока відмовостійкість і мінімальний час відновлення після збоїв;
 • інтелектуальні функції аналітики і виявлення несправностей в режимі реального часу.
© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги