Розподілені мережі

SD WAN

Розширіть видимість своєї мережі, швидко виявляйте проблеми, отримуйте швидше рішення і активно керуйте продуктивністю того, що має значення.

Програмно-визначувана глобальна мережа (SD-WAN) — це революційний спосіб наблизитися до спрощення мережі філій та забезпечити оптимальну продуктивність програм за рахунок використання централізовано контрольованої та керованої віртуалізації глобальної мережі.

На відміну від традиційних глобальних мереж, SD-WAN забезпечує підвищену гнучкість мережі та зниження витрат. Програмно-визначувана глобальна мережа сягає своїм корінням в програмно-визначувану мережу (SDN), базовий принцип якої полягає в абстрагуванні мережного обладнання та транспортних характеристик від додатків, що використовують мережу.
 
Підключайте будь-якого користувача до будь-якої програми з інтегрованими можливостями мультихмари, безпеки та оптимізації програм — і все це в архітектурі з підтримкою SASE

Принципи роботи платформи

Архітектура  SD-WAN заснована на принципі пріоритетного застосування хмарних рішень. SD-WAN використовує функцію централізованого керування для захищеного та інтелектуального спрямування трафіку через WAN. Це підвищує продуктивність додатків, що призводить до покращення взаємодії з користувачем, підвищення продуктивності бізнесу та зниження витрат на ІT

Ваші ІТ-команди зможуть легко управляти WAN-з’єднаннями з єдиної панелі, налаштовувати надійне і швидке підключення до хмарних платформ, використовувати наявні можливості автоматизації. Моніторинг роботи мережі проводитися в режимі реального часу, при цьому вибір оптимального маршруту доставки додатків користувачам вибирається автоматично, а користувачам забезпечується безперебійна робота.

З рішеннями SD - WAN ви отримаєте:

Підвищення продуктивності, передбачуваність роботи і високу доступність корпоративних додатків.

Розгортання мережі з потрібними підключеннями: інтернет, MPLS, 4G LTE.

Економію бюджетів за рахунок оптимізації використання дорогих каналів.

Поліпшення користувацького досвіду використання додатків завдяки динамічної маршрутизації.

Просунуту аналітику і моніторинг проблем в мережі.

Спрощення управління завдяки можливостям автоматизації та централізованого контролю через хмару.

Можливості простого і швидкого розгортання нових офісів і філій, впровадження політик по всій мережі у кілька кліків.

Комплексну безпеку для ефективного захисту користувачів, пристроїв і додатків від просунутих кіберзагроз.

Переваги рішення SD-WAN

Гнучкі можливості впровадження - підберемо для вас оптимальний варіант

Вибирайте відповідну платформу Cisco SD-WAN: фізичний або віртуальний рівень, хмарні технології. Фахівці Winncom Technologies докладно проконсультують і допоможуть підібрати оптимальний варіант, який забезпечить максимальну ефективність при вирішенні завдань вашого бізнесу, серед рішень провідних вендорів:

1200px-Cisco_logo_blue_2016.svg
peplink-vector-logo
Fortinet-logo-599x280-1

Дізнайтеся більше про можливості Cisco SD-WAN від експертів

© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги