Разом сильніше: ми стали партнерами Nokia в Україні

Владислав ЖуравельComments off.

Nokia є визнаним світовим лідером у створенні технологій, які допомагають світу комунікувати та взаємодіяти. Як лідер інновацій у B2B-сегменті, Nokia є зачинателями мереж, які переважно спираються на мобільні, фіксовані і хмарні технології. Ми особливо раді стати авторизованим партнером Nokia в Україні і будувати разом технологічне майбутнє країни.

«Тепер ми маємо можливість розробляти рішення на базі технологій Nokia. Спектр їх застосування широкий: це і програмні рішення для мобільних операторів, і послуги для корпоративного і промислового секторів, рішення для провайдерів та центрів обробки даних тощо», — коментує Дмитро Студзінський, Chief Strategy Officer Winncom Technologies.

Спільно з Nokia ми прагнемо впроваджувати передові мережеві рішення, враховуючи потреби українських галузевих підприємств у відмовостійкості та надійності. Це можливо завдяки досвіду у реалізації проектів «під ключ», наданні багаторічної локальної підтримки та компетенції. 

Партнерство з Nokia допоможе трансформувати підприємства у цифрові і перевести їхню діяльність на вищий рівень ефективності за допомогою передових, стійких та інноваційних рішень.

Posted in: Новини
© 2010-2024 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2024

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги