Оновити чи просто поновити?

adminComments off.

Якщо ви вже користуєтесь програмним забезпеченням за підпискою Cisco DNA для SD-WAN та маршрутизації або лише плануєте почати використання, є одне рішення, яке варто періодично приймати. І мова не про чергове продовження підписки — якщо вам і надалі потрібні просунуті функції SD-WAN, які доступні з ПЗ Cisco DNA, зрозуміло, що продовження вам знадобиться.

Але варто час від часу задаватися питанням: чи влаштовують вас усі набори функцій, які доступні у підписці наразі, чи ви хочете, щоб ваша мереже стала здатною на більше?

Насправді, цей процес схожий на користування будь-якими іншими послугами за підпискою — чи то буде сервіс перегляду відеоконтенту Disney або Netflix, чи інтернет-підключення або мобільний зв’язок від вашого провайдера. І що найголовніше: якщо ви захочете розширити обсяг послуг та отримати максимум (байдуже — фільмів, хвилин спілкування чи швидкості передачі даних), вам не знадобиться купляти інший телевізор, модем чи смартфон, всі сервіси доступні з наявним у вас обладнанням.
З вашими мережами все може бути так само просто 😉
Cisco спеціально розробила маршрутизатори Catalyst 8000 Edge Platforms Family, Cisco ISR та ASR 1000, що забезпечують компаніям таку ж гнучкість. На всіх цих пристроях доступні різні рівні підписки на програмне забезпечення.
Cisco DNA Essentials для SD-WAN та маршрутизації — це підписка початкового рівня, в якій існують обмеження, що впливають на використання VPN, Cloud OnRamp, Cisco Umbrella DNS, а також пов’язані з несумісністю з певними пристроями.

Cisco DNA Advantage для SD-WAN та маршрутизації — наступний рівень підписки. Які переваги він надає?

  • знято усі обмеження VPN;
  • додано доступ до Cisco vAnalytics — сервісу хмарної аналітики для Cisco SD-WAN;
  • повністю доступні три варіанти Cloud OnRamp (SaaS/Multicloud/Colocation);
  • підвищений рівень безпеки з модулем Application Intelligence Engine (SAIE) SD-WAN;
  • встановлення інтегрованої мережевої межі між мережами кампуса SD-Access та мережами SD-WAN та ще багато додаткових покращень.

Та це далеко не всі доступні можливості. Для компаній, що потребують найвищого рівня безпеки при розгортанні SD-WAN, знадобиться підписка найвищого рівня.

Cisco DNA Premier для SD-WAN і маршрутизації — це підписка, яка включає революційно потужний пакет безпеки Cisco Umbrella SIG Essentials, що включає:

  • фільтрацію веб-контенту;
  • Cloud App Discovery, що забезпечує виявлення хмарних застосунків, отримання детальних даних про них та інформації щодо ризиків, а також можливість блокування небажаних застосунків;
  • Cisco Advanced Malware Protection (AMP) для веб-безпеки;
  • хмарний брандмауер Layer 3 та Layer 4 Cloud Firewall;
  • захист користувачів де завгодно з Cisco AnyConnect.

Хочете вибрати необхідний саме вам набір функцій?

Для отримання детальної інформацїї, телефонуйте нам за номером телефону 594 98 24

, ,
Posted in: Блог
© 2010-2023 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2023

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги