Програмне забезпечення для мультихмарних мереж (multi-cloud networking software або MCNS).

adminComments off.

Експерти Cisco зазначають: хмарні мережі повинні дозволяти клієнтами розміщувати робочі навантаження усюди, де цього потребує бізнес
Саме тому компанія впроваджує нову технологію — ПЗ для мультихмарних мереж (multi-cloud networking software або MCNS).
Великі підприємства, що використовують розподілені ЦОДи, локальні та хмарні сервіси, стикаються з проблемами контролю та управління застосунками та робочими навантаженнями у такій складній інфраструктурі. Як пояснили експерти Cisco, те, що раніше знаходилося в межах чотирьох стін дата-центрів, тепер розподілено по інтернету, чи то у публічних хмарах, чи то у колокейшн. Додають складнощів і користувачі, що працюють з будь-якого місця, і використання SaaS. Впоратися з усім цим і має допомогти MCNS.
Gartner нещодавно зазначили, що технологія MCNS забезпечує:

  • узгоджену мережеву політику;
  • мережеву безпеку;
  • просту інтеграцію з хмарними сервісами;
  • управління з єдиної точки та повну видимість у кількох хмарних середовищах.

Одна з головних задач, яку вирішує технологія, — поєднати усі застосунки, користувачів і дані компанії, забезпечуючи ефективне управління та безпеку.

Ще одна перевага MCNS — автоматизація підключення, яка значно спростить мережеві операції, тож вашим ІТ-командам не доведеться витрачати час на виконання частини рутинних ручних налаштувань.

Нещодавно компанія Cisco розширила портфель MCNS-рішень, представивши Nexus Cloud. Цей продукт, заснований на платформі Intersight, буде поставлятися, як послуга та дозволить управляти мережевими ресурсами у публічних чи приватних хмарах, а також у середовищах граничних обчислень.
API-інтерфейс Nexus Cloud дозволить управляти різними локальними інфраструктурами Cisco, архітектурою Application Centric Infrastructure (ACI) і комутаторами NXOS Nexus з єдиного центру.

Якщо ваша задача — зменшити складність управління та забезпечити надійну роботу мереж, дізнайтесь, які рішення відповідатимуть потребам вашого бізнесу. Залиште заявку на сайті та отримайте консультацію наших менеджерів: https://winncom.ua/ru/solutions/networks/sdn-programmno-opredelyaemye-seti/

Posted in: Блог
© 2010-2023 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2023

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги