Видимість мережі — як забезпечити в умовах хмарних середовищ

adminComments off.

Використання хмари дає підприємствам масу переваг, проте створює виклики для команд, що керують мережами.
Для забезпечення швидкого управління, підтримки потрібної продуктивності та виявлення шкідливого трафіку, навіть зашифрованого, потрібна повна видимість. Хмари ускладнюють цю задачу, тож компаніям потрібні дієві інструменти моніторингу.
Аналітики EMA з’ясували, що 78% компаній планують збільшувати витрати на засоби моніторингу мережі протягом наступних двох років. У опитуванні також визначили основні проблеми видимості мереж, з якими сьогодні стикаються підприємства:

  • масштабування інструментів моніторингу, яке часто не встигає за ростом трафіку;
  • складність архітектури, за якої все важче отримувати наскрізне бачення стану мережі;
  • хмара, що знижує ефективність інструментів моніторингу, створюючи «сліпі зони», які призводять до виникнення таких проблем, як простої, порушення політик чи безпеки.

Ще один виклик — зашифрований трафік, який може приховувати кіберзагрози. За даними EMA, компанії підтвердили, що біля 27% виявленої зловмисної активності в мережі, що становила загрозу кібербезпеці, містилося саме у зашифрованому трафіку.

Підприємства не можуть контролювати те, чого не бачать. Тому що складніші мережеві інфраструктури та хмарні сервіси використовуються, то більш ефективні та надійні засоби моніторингу потрібно застосовувати. Повна видимість в мережі забезпечить зручне управління, проактивний підхід у підтримці працездатності та безперебійної роботи сервісів, а також завчасне виявлення кіберзагроз.
Дізнайтесь більше про ефективні інструменти моніторингу та замовте консультацію з менеджером для підбору оптимального продукту Зателефонувавши нам за номером  044 594 98 24

Posted in: Блог
© 2010-2023 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2023

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги