Міграція до хмари — чому важлива стратегія

adminComments off.

Витрати на хмарні технології продовжують зростати по всьому світу — і на думку аналітиків Gartner, тенденція триватиме і цього року. Та чи принесе міграція до хмари прибуток та інші переваги бізнесу, залежатиме від розробленої стратегії та чіткого розуміння потреб і задач компанії.

  • Перше, про що варто подбати: рентабельність. Постачальники хмарних сервісів пропонують безліч «вигідних варіантів» та «необхідних послуг» — і часто трапляється, що компанії купують значно більше сервісів, ніж їм насправді потрібно. Цю проблему вирішує експертний аудит, який виконують інженери Winncom під час роботи з кожним хмарним проєктом. Ми допомагаємо визначити бізнес-потреби у конкретних послугах та підбираємо варіанти придбання, що відповідають вимогам та бюджету замовника. В деяких випадках оптимальним рішенням буде повний перехід до хмари, а інколи ми порадимо залишити частину локальних рішень.
  •  Друге: не варто зневажати локальні розгортання. Вони не залишилися у минулому та не стали свідченням «не сучасності» компанії. Часто вибір на користь таких рішень варто зробити через фінансову вигідність або з міркувань безпеки даних.
  • І третій аспект, який слід проаналізувати: потенційні вигоди від впровадження хмарних технологій. Експерти зазначають, що 2022 року хмару обирають завдяки можливостям підвищення продуктивності, що знадобиться, наприклад, при впровадженні штучного інтелекту, доповненої реальності або інших складних технологій. Серед інших переваг: вища масштабованість та швидкість внесення потрібних змін, забезпечення безперервності бізнес-процесів.

Використання хмари може стати корисним інструментом розвитку бізнесу, економії бюджетів та підвищення якості клієнтського сервісу. Готові оцінити переваги такого рішення і уникнути зайвих витрат?

Замовляйте консультацію з нашим менеджером — відправте запит на sales.ua@winncom.ua

Ми допоможемо розробити виграшну хмарну стратегію

Posted in: Блог
© 2010-2023 Winncom Technologies. Всі права захищені.
Winncom Technologies © 2023

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ

*поля обов'язкові для заповнення.

ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ І ВАМ ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ

Замовлення послуги